Proszę o interpretację trzech kolejnych wyników morfologii

Witam, mam roczne dziecko. 3 msc po porodzie zrobiłam kontrolne badanie krwi morfologia wyszła z niewielkimi odchylami od normy najznaczniejszy był ten który wskazywał ilość białych krwinek i było to 2,5. Za miesiąc czyli w kwietniu 2018 r powtórzyłam badanie i tam krwinki białe 4,1 czyli w normie. Kolejna morfologia w listopadzie i znów 3,3 ostatnia robiona tydzień temu to 2,8...z czego to wynika? Dodam że mam sporo stresu kiepska dietę i odczuwam zmęczenie ponieważ dziecko kiepsko sypia także bóle kręgosłupa i głowy ale to kwestia jak mniemam kiepskiej diety i dźwigania. Mam też nerwice. Bardzo niepokoją mnie te białe krwinki... Czy ja mam białaczkę? Proszę o pomoc bo ciągle o tym myślę. Crp i on oraz inne parametry morfologii w normie

Szanowna Pani, wynik nie wskazuje na białaczkę. Taka wartość leukocytów może wynikać z przewlekłego zmęczenia, stresu. Proszę zadbać o prawidłową dietę. Zalecam również wizytę u psychiatry, który pomoże Pani odzyskać równowagę w sferze psychicznej. Serdecznie pozdrawiam