Przeciwciała w postaci imunoglobiny a słaby puls u dziecka

Pytanie dotyczy mojego 3 dniowego synka. Urodził się otrzymał punktację 10/10.W dniu porodu, wieczorem stwierdzono u niego zbyt słaby puls, w przedziale 77-101. Wyniki EKG jak i Echo serca są w porządku, serce pracuje miarowo, jednak dalej jest zbyt niski puls. Po konsultacji kardiologicznej, postanowiono dać mu przeciwciała w postaci imunoglobiny. Mały cały czas jest na oiomie. Lekarze nie do końca wiedzą co dalej. Mały urodził się przez cesarkę, tydzień po terminie. Proszę o pomoc,co dalej.

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale mam za mało informacji o stanie klinicznym aby móc udzielić pomocnej odpowiedzi.