Przepona prawidłowa z wolnymi kątami przeponowo-żebrowymi w RTG klatki piersiowej

Dzień dobry, kilka dni temu wykonałam pierwszy raz w życiu RTG klatki piersiowej, mam 29 lat, jestem kobietą, nie palę papierosów, staram się dbać o zdrowie. Opis badania wyszedł następujący: W rzucie tylnego odcinka VI żebra strony lewej owalny cień długości 1,1 cm może być wysepka zbita żebra? bądź jest ogniskiem miąższowym zespołu pierwotnego? a nawet brodawką skórną? Poza tym pola płucne i cień środkowy bez zmian. Przepona prawidłowa z wolnymi kątami przeponowo-żebrowymi. Co to znaczy?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u lekarza zlecającego badanie i dalsza diagnostyka dla wyjaśnienia co to za zmiana - tomografia komputerowa albo skopia (różnicowanie z brodawka sutkowa).
Pozdrawiam