Przepuklina rozworu przełykowego i zgaga a ćwiczenia

Witam, mam lat 27 i mam przepuklina rozworu przełykowego,objawy u mnie- przede wszystkim zgaga.Biegam od paru miesięcy i trochę ćwiczę,jem więcej zeby przytyć(5 posiłków nie dużych, ważę 75kg przy wzroście 185cm)Stosuje lek ipp żeby nie mieć zgagi jak się przejem(czasami nie wyczuje ze się przejem)ogólnie przypomniało mi się dziś ze mam przepuklinę bo żadnych objawów, bólu nie mam wiec nawet o tym nie myślałem, i pytanie czy jeśli nic czuje to są jakieś przeciwwskazania takim ćwiczeniom?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie, nie ma przeciwwskazań do aktywności fizycznej.