Przerwa w staraniach po poronieniu

witam poronilam przed swietami lekarz zalecil 3 miesieczna przerwe chce miec dziecko czy ta pzerwa jest konieczna poronienie bylo zupelne dokonane prosze o porade o pomoc

MichaĹ Kurek

Polecam stosować się do rekomendacji lekarza który Panią badał i konsultował, posiadał on najpełniejszą wiedzę o Pani zdrowiu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza i rozpocząć starania po trzymiesięcznej przerwie.

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepszy obraz kliniczny ma lekarz bezpośrednio badający. Sądzę że taka przerwa jest ok aby organizm mógł się odbudować. Proponuje zgłosić się do ginekologa gdzieś w okolicach połowy stycznia celem kontroli , następnie będzie można określić odpowiednie postępowanie.