Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 1 6 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przeskakująca rzepka w kolanie

Od ok 4 lat przeskakuje mi rzepka w kolanie.Z czasem przyzwyczaiłam się i ból był mniejszy.Jakiś miesiac temu wyskoczyła mi tak mocno, że nie mogłam ruszac nogą i coś przeskakiwało mi po bokach rzepki.Taka malutka kuleczka która musiałam popchnac w dól zeby wyprostowac,zgiac kolano. miałam przez dwa tygodnie gips na nodze,uspokoiło sie na chwile lecz ta kulka blokowala mi kolano z tylu.Wczoraj skoczyłam delikatnie,kuleczka wrocila do przodu,znowu nie moge prostowac i zginac nogi. Co to moze byc?
KOBIETA ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Opisane dolegliwości wskazują na uszkodzenia w obrębie stawu kolanowego. W celu ustalenia dokładnej przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ortopedy. Lekarz po zbadaniu oraz zleceniu badań dodatkowych ustali przyczynę dolegliwości oraz zaproponuje możliwe formy leczenia.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Szczerze mówiąc ciężko wywnioskować z Pani opisu. Może mieć Pani niestabilność rzepki, którą należy leczyć rehabilitacyjnie. Proszę zgłosić się do lekarza ortopedy

Lekarz ortopeda. W szczególności zainteresowany zagadnieniami medycyny regeneracyjnej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy