Przestrzeń płynowa w tomografii nerek

Przy badaniu TK nerek wyszło Mi ,na lewo od odbytnicy w obrębie tłuszczu mesorectum przestrzeń płynowa o wymiarach 3,2x 1,1 cm. torbiel cienkościenna.co to może być jak to się leczy. Proszę o rade.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie torbieli nerki. Jest to zmiana typu łagodnego. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który na podstawie występujących dolegliwości, badania oraz wyników badań dodatkowych wdroży odpowiednie leczenie.