Przestrzeń płynowa w tomografii nerek
Przy badaniu TK nerek wyszło Mi ,na lewo od odbytnicy w obrębie tłuszczu mesorectum przestrzeń płynowa o wymiarach 3,2x 1,1 cm. torbiel cienkościenna.co to może być jak to się leczy. Proszę o rade.

KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie torbieli nerki. Jest to zmiana typu łagodnego. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który na podstawie występujących dolegliwości, badania oraz wyników badań dodatkowych wdroży odpowiednie leczenie.