Przesunięcie okresu tabletkami Daylette

Mam pytanie o przesuniecie okresu poprzez tabletki daylette?w srode powinnam dostac okres natomiast w piatek wyjezdzam na wakcje i zalezy mi na tym by w tym miesiacu nie miec okresu. Ostatnia aktywna tabletke zazyje w sobote w niedziele 1 placebo i dopiero w poniedzialek otrzymam nowe opakowanie i bede moga je rozpoczac (nie mam mozliwosci zdobycia opakowania nie wczeniej niz w poniedzialek) czy po zazyciu 1tabletki placebo i potem nowego opakowania wystapi krwawienie i czy bede zabezpieczona?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Ochrona antykoncepcyjna będzie zachowana. Krwawienie również nie powinno wystąpić, aczkolwiek nie można tego w stu procentach zagwarantować. Pozdrawiam.