Przeszywający ból między dolną częścią żeber po zdaniu prawa jazdy

Witam, od czasu gdy zdałem prawo jazdy, następnego dnia rano chwycił mnie straszny przeszywający, kłujący ból między dolną częścią żeber a powyżej pępka. Dodam, że stresowałem się niesamowicie. To kłucie trwało 6-8 minut, po czym ustało, ale podczas tego musiałem chodzić lekko pochylony i ciężko mi się oddychało. Pozdrawiam

To może być takze sygnal z organizmu, który odreagowuje duuuży stres. Gratuluję zdanego egzaminu!
Głębsza interpretacja - może ma Pan jakieś opory przed jeżdżeniem i Pana ciało daje znać o tym w ten właśnie sposób? Wtedy warto skonsultowac sie z psychologiem.

Witam,

mógł to być nerwoból, ale nie musiał. Jeśli sytuacja się powtórzy, powinien pan zgłosić się do lekarza internisty, który zleci odpowiednie badanie.
Jeśli ma pan poczucie, że często się stresuje, a jednocześnie obserwuje różne niepokojące sygnały z ciała, warto skonsultować się wtedy z psychologiem, nauczyć jak radzić sobie ze stresem w życiu codziennym.

Pozdrawiam,
Elwira Chruściel