Przeszywający ból w okolicy kości ogonowej

Witam. Moim problemem jest przeszywający ból w okolicy kości ogonowej który przeszkadza mi od miesiąc w codziennym życiu. Nasila się przy skrętach głowy a najbardziej przy ruchu głową w górę. Nie mam kiedy pójść do lekarza a nie wiem nawet do jakiego się udać. Nie przypominam też sobie żebym coś dzwignął... a branie leków przeciwbólowych mija się z celem.Pytanie... Czy może być to jakieś zapalenie ? mogę wziąć zapobiegawczo jakiś lek (inny niż przeciwbólowy) przed wizytą u specjalisty?Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zmianami w obrębie kręgosłupa. Wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy.