Przewlekły ból w podbrzusza i stan po usunięciu torbieli jajników

Witam.Moj problem to dlugotrwaly bol podbrzusza. Mocniejszy gdy lekarz uciska.Wyrostek nie moze byc bo mam juz wyciety.Lezalam na ginekologi bo rok temu mialam torbiele na jajnikach ale tez jest okey,dzis bylam na kontroli po laparoskopi wyrostka,i doktor powiedziala ze jak ginekolog wykluczy schorzania ginekologiczne to mam sie zglosic znow do poradni chir i beda szukac przyzyny.Jestem pewna ze ginekol.jest wszystko okey,a ze strony chir.jakie miga byc przyczyny bolu podbrzusza.?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego I najpierw udać się do lekarza ginekologa.