Przewlekły katar u 5-letniego dziecka

Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie mojej córki powiem w skrócie. Ma teraz 5 lat od 4 roku życia chorowała przeważnie na zapalenie górnych dróg odechowych i ciągły katar, laryngolog zdecydował usunąć trzeci migdał po tym zabiegu wdarło się zapalenie opon mózgowych i posocznica piorunująca, wyszła z tego cudem teraz w dalszym ciągu ma ten katar co wtedy bez przerw już nie wiem gdzie się z dzieckiem udać proszę o jakąkolwiek pomoc

Milena Lubowicz

Myślę, że wskazana byłaby konsultacja laryngologiczna, ewentualnie jeżeli laryngolog nie znajdzie przyczyny tego kataru, to alergologiczna.
Pozdrawiam