Przyczyny dyspareunii a stosowanie tabletek

Witam. Od 3 lat jestem w stałym związku i jest to mój pierwszy partner seksualny. Wczoraj podczas stosunku odczuwalam ból w okolicach podbrzusza, kiedy partner wchodził we mnie głęboko. Jakie mogą być przyczyny takiego jednorazowego zajścia? Dodam że zazywam tabletki antykoncepcyje i jest to końcówka cyklu w tym miesiącu.

Dzień dobry!

Jednorazowa bolesność nie świadczy o dyspareunii i jej przyczyny mogą być incydentalne i trudne do odgadnięcia. Przy bardzo głębokiej penetracji ból może być naturalny i wynikać właśnie z tego.

Pozdrawiam!