Pulsujące bóle głowy, rozdrażnienie i zniecierpliwienie a wynik MR głowy
co to znaczy po Rezonansie (dodam, że mam ciągłe pulsujące i cisnące bóle głowy, rozdrażnienie, niecierpliwość, szybciej niż kiedyś się denerwuję, drętwienie lewej strony twarzy, lekkie zwroty nudności etc.): - Lekko poszerzone przestrzenie podpajęczynówkowe na sklepistościach półkul mózgu, Na obwodzie prawej komory bocznej uwidoczniono kilka hyperintensywnych we FLAIR i T2 ognisk do 3 mm i W sekw, naczyniowej widoczna jest stenoza dystalnego odcinka lewej t. przedniej mózgu na odcinku 6 mm.

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie mózgowia, które mogą być przyczyną dolegliwości. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.