Pulsujące i kłujące bóle pod żebrami a nerwobóle

Witam. Chcialbym sie zapytac o bole pod zebrami. Otoz czasami, przez jakis czas kluje mnie pod zebrami z lewej i prawej strony, czesciej z lewej. Jest to bol pulsujacy, klujacy i bardzo dokuczliwy. Lekarz POZ twierdzi ze to sa nerwobole, lecz niekoniecznie sie zgadzam z ta opinia. Robilem badania kardiologiczne, rtg i usg jamy brzusznej oraz rozszerzona morfologie. Skad te bole, co to moze byc i jakie inne badania diagnostyczne moge zrobic by wyyelimionowac bol? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Proponuję zgłosić się do poradni leczenia bólu. Jak rozumiem wykonane przez Pana badania nie wykazały nieprawidłowości, co wskazywałoby na nerwoból jako przyczynę dolegliwości. Być może po przeprowadzeniu badania mógłbym zaproponować możliwą inną przyczynę dolegliwości.

Piotr Pilarski

Dlaczego nie zgadza się Pan z tą opinią? Jesli badania byly robione a charakter bólu jest niespecyficzny to najprawdopodobniej są to nerwobóle.

Pozdrawiam.