Pytanie odnośnie polipa endometrialnego
Witam mam pytanie odnośnie pololipa endometrialnego. Został wykryte podczas histero-diagn. Pani doktor zauważyła to już na usg A potem usunęła. Miesiac wcześniej miałam usg u innego lekarza i nie zauważył go czy jest możliwe że był tak mały że nie było widać i w ciągu jednego cyklu tak się rozrosł. Miałam zabieg wylezeczkowanie macicy. Teraz czekam na wynik histopatolog gdyż niewiem jak był duzy

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Co to są mięśnie dna miednicy?
Mało kto z nas zastanawia się, nad funkcjonowaniem swojego organizmu. Dlaczego działa on tak, a nie inaczej? Warto jednak wiedzieć jak jak on pracuje. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat mięśni dna macicy.
Szanowna Pani, badanie USG jest bardzo specyficznym badaniem, jego jakość zależy w dużej mierze od jakości sprzętu. Polip mógł być po prostu niewidoczny podczas pierwszego badania. Serdecznie pozdrawiam