Rany na nogach i utrzymująca się podwyższona temperatura ciała

Witam potrzebuje waszej pomocy. Moja babcia ma 64 lata. od ponad 2 lat na jej nogach utrzymują się rany. Są wielkości od kostki do kolana. Ciągle się z nich coś leje. Babcia ino uznaje swojego lekarza rodzinnego a on w ogóle jej nie pomaga. Nie powiem bo przez lato troszkę się podgoiły babcia zaczęła chodzić ale to było tylko na chwile teraz znów jest złe i na dodatek utrzymuje się ciągle temperatura. Pomóżcie co robić? I chce wiedzieć co to za choroba bo nikt nie umie tego nazwać.Dziękuje

Z opisu wynika ,ze są to owrzodzenia , prawdopodobnie na tle niewydolności krzenia żylnego. Problem bardzo trudny do leczenia. Proponuję zasięgnąć porady chirurga naczyniowego.
Ewa Rybicka