Regulowanie miesiączki poprzez tabletki antykoncepcyjne

Mój cykl wynosi 30-31 dni,15dnia pobolewało mnie podbrzusze, jak w pierwszy dzień okresu ale delikatnie, nast.dnia (16 dc)miałam dwa razy plamienie, raz brązowe, raz beżowe.17 dnia cyklu znów bolał mnie brzuch, jak przy miesiączce, wtedy też śluz był przejrzysty o konsyst.jaja kurzego, ustąpił po czym 5 dni pòźniej znów bolało mnie podbrzusze ok.godziny.Czy powinnam sie tym martwic.Zaczynam brac tab.anty, mój gin.pow.ze powinno sie uregulować po tym.Jestem dziewicą, zawsze miałam bad.przez odbyt

Lek. Katarzyna Szymczak

Pierwsze bóle podbrzusza mogły mieć związek z owulacją, jeśli ustapiły samoistnie i nie było innych obajwów, nie ma sie czym martwić, jeśli jednak bóle będą się powtarzać lub nasilać radzę skonsultować się z gienekologiem.
Pozdrawiam