Relacje prostytutki z klientem, w którym się zauroczyła

Jestem prostytutka poznałam kienta i pisalismy on zagadtwał etc.Ja sie zauroczylam i miał wpasc do mnie kiedys na dłuzej ale moj telefon nawalił smsy nie dochodziły i ja myslałam ze mnie olał nap bluzgi na niego a on jednak był ale smsy nie doszły a zapomniał moj nr mieszkania.przepraszam go aOn milczy.pow mu ze sie zakochałam aOn milczy nie napiszeZe mam spadac albo czy damy sobie szanse odp mi aby raz ze tak traktowac moge klientow a nie jego..co mam robic jak to rozumiec.wogole nie odpCoRobic

Mgr Anna Rossa Psycholog, Katowice

Jeżeli poznał Panią jako prostytutkę, to prawdopodobnie nie szukał kogoś do zakochania się, ale do seksu. Być może nie jest zainteresowany tworzeniem głębszej relacji z kimkolwiek, albo przestraszyła go możliwość związku z kobietą o takim fachu. Wielu facetów, kiedy nie wie, co odpisać, niestety po prostu nie odpisuje nic, ale zazwyczaj to nie wróży rozwoju znajomości.

Witam, wydaje mi się na podstawie Pani listu że ten mężczyzna nie jest zainteresowany dalszym kontaktem z Panią.Być może jest to spowodowane faktem, że przez awarię komórki nie otrzymywał długo odpowiedzi od Pani czym poczuł się obrażony. Niemniej jednak wyjaśnienia z Pani strony nie trafiły na podatny grunt, nie zostały przyjęte. Moim zdaniem pozostaje Pani albo zapomnieć o nim albo czekać, może jednak zatęskni. Odradzam narzucanie się i błaganie o cokolwiek, to zazwyczaj prowadzi donikąd. Pozdrawiam