Równomierne stukanie w głowie odczuwane podczas chodzenia

Witam. Proszę o pomoc. od około 1,5 roku przede wszystkim podczas chodzenia, odczuwam równomierne stukanie w głowie (okolice skroni po lewej stronie) z częstotliwością około co sekundę, dzwięk jakby ocieranie paznokciem o paznokiec. Miałam robiony MR głowy, nie wykazało zmian, badanie okulistyczne wszystko w porządku, laryngologicznie również. Sama już nie mam pomysłu co to może być. Dodam, że wyrzynają mi się zęby mądrości na dole i u góry. Prosze o porade.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza neurologa. Po wykonaniu badania będzie można coś więcej powiedzieć.