Rytm alfa o częstotliwośći 9-13 c/s, reakcja zatrzymania obecna

dzień dobry ostato pisałem żepodejrzewali u mnie padaczke alkoholową zrobiłem badanie eeg i na wyniku piasało tak"rytm alfa o częstotliwośći 9-13 c/s reakcja zatrzymania obecna.co oznacza ten wynik mam sie martwic

Padaczka "alkoholowa" wystęuje o nadużyciu alkoholu , czeste też drgawki po odstawieniu, po ciągu picia
Niezależnie od opisu EEG, wykonanego w stanie trzeźwości, warto zadbać o siebie i unikać alkoholu !
Każdy atak padaczkowy może niekorzystnie wpływać na mózg.
Pozdrawiam