Ryzyko amputacji nóg w wyniku potrącenia przez samochów

Witam. Mam jedno ważne pytanie i bardzo bym prosił o pomoc. Moja koleżanka rok temu została potrącona na chodniku przez samochód który wypadł z drogi, trafiła do szpitala miała kontuzję nogi (kolana) leżała 6 mieś w szpitalu w Wa-wie i nie tylko, dostała bakterii, miała operację ale nic nie pomogło, jeździ na wózku ,,lekarze,, polecają amputację w cudzysłowie lekarze bo w moim mieście szpital i lekarze maja zła opinie. Jest nadzieja na to by jej pomóc jakoś? jakaś klinika lub operacja cokolwiek?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno jednoznacznie dać Panu odpowiedź, ponieważ nie wiadomo w jakim koleżanka jest stanie. Jeżeli lekarze proponują amputację, znaczy że widzą do tego wskazania. Zawsze jednak może koleżanka poprosić o konsultację innego lekarza, który dokładnie zapozna się z historią choroby i obecnym stanem klinicznym.
Pozdrawiam