Ryzyko ciąży po orgazmie w wyniku pettingu

Witam. Ostatnio całowałam się z moim chłopakiem i doszło do tego, że wsadził mi rękę w krocze. Doszłam ale teraz boję się, że mogłam zajść w ciążę, ponieważ było to mniej więcej w okresie kiedy powinnam mieć dni płodne. Boję się i nie wiem, co mam o tym myśleć.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie ma możliwości zapłodnienia za pomocą ręki. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.