Ryzyko ciąży w wyniku włożenia penisa do pochwy po wytrysku

Witam. Jakiś czas temu uprawialem peting z moja kobieta. Ocieralismy się genitaliami, przedtem miałem wytrysk ale nie na nią i umyLem peenisa, po tym doszLO do petingu. Wczoraj pierwszy raz w niej byłem, ale tylko raz i wiem ze nie miałem wytrysku. Ewentualnie mógł być na penisię ten płyn poprzedzający wytrysk, chociaż to jest wątpliwe. Miała wtedy dni niepłodne, a lada dzień powinna dostać okresu, bo ma cykl nieregularny. Od jakiegoś czasu ją mdli i złe się czuje. Czy może być w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak teoretycznie może być w ciąży. Proszę wykonać test ciążowy.