Samodzielne stwierdzenie padaczki

dien dobry mam pytanie niedawno sam stwierdziłem ze mam padaczke było to tak ktoregos dnia siedziałem na sofie jak co dzień a gdy się ocknolem znalazłem się na podłodze miałem wydzielinę w ustach byłem bardzo zmeczony i poszedłem spac gdy się obudziłem myslalem co to moglo być jak to się stało ze się znalazłem na podłodze za około miesiąca był u mnie kuzyn siedzieliśmy rozmawialiśmy dalej już nic nie pamiętam podobna sytuacja jak wcześniej tylko ze był ktoś kto był w domu ze mna i opowiedział mi

Magdalena Mroczek

Proszę zgłosić się do neurologa, który zleci odpowiednie badania i postawi diagnozę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do neurologa. Po badaniu będzie możliwość zastosowanie odpowiednich zaleceń lekarskich.