Silna reakcja alergiczna po podaniu kontrastu

WITAM,MOJ PARTNER MIAL MIESIAC TEMU BADANIE SERCA,PODANO MU KONTRAST,od miesiaca ma silna reakcje alergiczna,cale cialo jest w czerwonych bablach,przyjmuje leki na alergie piriton,ale to nic nie dziala,mmieszkamy w angli,tutaj lekarz kaze czekac az przejdzie,a ja juz sie obawiam czy to nie jest cos powazniejszego.prosze o porade co mozemy stosowac albo o co upominac sie u doktora pozdrawiam I dziekuje

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, ważne jest badanie lekarskie i przyjmowanie właśnie odpowiedniego leku. Niestety bez możliwości samodzielnej oceny trudno mi poradzić coś więcej. Czasami zmiany takie mogą ulec zmniejszeniu po dłuższym czasie i należy poczekać. Pozdrawiam