Silne bóle brzucha i krwawienia

Witam, Zależy mi na dość szybkiej odpowiedzi, bo nie mam pojęcia co zaczyna dziać się z moim organizmem. Najlepiej gdyby odpowiedział ginekolog. Od kilku dni miałam bardzo silne bóle brzucha. Dziś rano myślałam, że dostałam okres, gdyż pojawiła się krew. Po południu przy zamianie tamponu zamiast krwi były brązowe ślady. Cierpię na niedoczynności tarczycy i hiperprolaktymie. Nigdy wcześniej nie miałam takich objawów. Czy takie objawy mogą wskazywać na nadżerkę? Albo czym mogą być spowodowane?

Aleksander Ropielewski

Objawy są niespecyficzne i bez możliwości przeprowadzenia badania oraz zebrania dokładnego wywiadu lekarskiego nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Nadżerka może dawać takie objawy. Sugeruję jednak kontakt z ginekologiem.