Silne bóle brzucha, wymioty, omdlenia i uderzenia gorąca podczas miesiączki

Witam, mam 18 lat.Od pierwszej miesiączki jaką dostałam miałam okropne bóle brzucha,są aż do teraz.Dochodzą kolejne objawy.Przy każdej jest też ból(promieniowanie)na prawe udo,zawroty głowy.Już trzecia jak doszły wymioty,prawie omdlenia,uderzenia gorąca.Tabletki tj.APAP nie pomagają,koniecznością która zawsze do tej pory pomaga jest DICLAC 100 w czopku,lecz szybko kończą się po nim miesiączki.Czy według Panstwa są to normalne objawy?Jeśli nie to co muszę w tej sytuacji zrobic?Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

W tego typu objawach Proszę udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.