Silne bóle w lewym boku, wypadające włosy, plamy na paznokciach

Od 3 lat mam bole brzucha w lewym boku jest to dilny bol wyniki mam caly czas zle biore leki lecz juz po takim dlugim czasie cos powinny dzialac od dluzszego czasu wypadaja mi wlosy biale plamki na paznokciach wysypka na plecach ktora nie chce zejsc co mam robic?coraz wiecej obiawow a efektow leczenia nie widac co mi moze dolegac czy to wszystko mogla by byc anemia? Prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani ani jakie leki Pani stosuje ani jakie badania miała Pani wykonane. Mówiąc ogólnie opisane objawy mogą mieć zarówno tło infekcyjne, zapalne, autoimmunologiczne, itd. Proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego. Jeśli leczenie nie przynosi oczekiwanych rezultatów, proszę ponownie skonsultować się z lekarzem.