Silne zawroty głowy po próbie samobójczej

Witam. Parę lat temu usiłowałam popełnić samobójstwo a mianowicie wzięłam 10 tabletek lamotrixu. Uratowali mnie ale co z tego jak od tego czasu mam silne zawroty głowy mam odczucie jak bym miała za chwilę dostać drgawek. Czy to mogą być skutki uboczne po próbie samobójczej?? Dodam że wiele razy próbowałam popełnić samobójstwo ale najczęściej próbowałam się topic . Przez to poronilam . Najmniejszy problem gdy mam chcę sb pozbyć czy to może być depresja?? Dzisiaj tylko dla dziecka żyje.

Witam,

jak najbardziej objawy, o których Pani pisze mogą być związane z depresją. Zachęcam Panią do kontaktu z lekarzem psychiatrą, włączone leczenie farmakologiczne i psychoterapeutyczne da Pani szansę na lepsze samopoczucie.

Pozdrawiam
Ewa Czernik