Silny ból brzucha i krwawienie z nosa w 27. tygodniu ciąży

Witam. Dzisiejszej nocy obudzil mnie silny ból brzucha, rano zauwazylam ze leci mi krew z nosa.. Jestem w 27tg ciazy. Dodam ze do tego boli mnie glowa, nie biore zadnych witamin ponieważ moj organizm je zwraca... Czy mam udac sie do lekarza czy nie panikowac?

Lek. Tomasz Budlewski

Uważam, że przy takich objawach należy udać się do lekarza. Lekarz po badaniu będzie mógł określić czy coś Pani dolega. Pozdrawiam