Silny ból na dole brzucha i w okolicach pachwiny

Witam , mam takie pytanie od czasu do czasu przechodzę dość silny ból na dole brzucha okolice pachwiny występuje biegunka było też tak że traciłem chyba przytomność i po czasie przychodziłem do siebie leżąc na podłodze blady czoło mokre od potu mialem tak trzy razy odstęp czasowy co 2 /3 miesiące dodam że mam 46 lat dodatkowe dolegliwości to ból kręgosłupa , pogorszenie wzroku , dyskomfort w jądrach ale znośny oddawanie moczu słabsze ,w nocy śpie ok. Wykonuję dość długo ciężką prace. Dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli doszło do trzykrotnej utraty przytomności powinien Pan niezwłocznie skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszą diagnostyką. Jak najbardziej konieczna będzie jednak konsultacja ze specjalistą neurologiem oraz kardiologiem!