Silny ból uda po rozgrzewce przed meczem

Witam, Po długiej przerwie zacząłem grać z kolegami w piłkę. Po pierwszym meczu ok 4-5 dni miałem same zakwasy, tydzień po pierwszym meczu już na rozgrzewce drugiego meczu strasznie mnie rozbolała prawa noga - udo, tak że nie mogłem praktycznie biegać, teraz mija kolejny tydzień i w dalszym ciągu "coś" mnie boli w tej nodze. Czy powinien zrobić większą przerwę czy udać się do lekarza. Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

najlepiej byłoby zrobić 2 tygodniową przerwę i jeśli po tym czasie nadal będzie Pana noga bolała proszę zgłosić się do lekarza.

Pozdrawiam.