Sińce pod oczami u 10-miesięcznego dziecka pojawiające się tylko wieczorem

Witam serdecznie, u 10 miesięcznego dziecka od jakiegoś czasu zauważyłam sińce pod oczami, ale pojawiają się tylko wieczorem, co to może być? Dziękuję

Milena Lubowicz

Przyczyn może być wiele. Prawdopodobne, że to wynik zmęczenia lub niewielkiego stopnia odwodnienia. Może to też być objaw zakażenia pasożytniczego. Może warto rozważyć wykonanie badania kału na pasożyty.
Pozdrawiam