Skąpa miesiączka u 23-letniej kobiety

Witam Gdy mam okres występuje on jedynie na tamponach po ich wyjęciu na podpasce nic się nie pojawia. Nawet jeżeli nie użyję ani razu tamponu to okres jest widoczny tylko przy oddawaniu moczu. W czym tkwi problem ? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.