Skromne krwawienia a możliwość zapłodnienia

Witam, 8 listopada miałam miesiaczkę, potem 17 dnia cyklu test owulacyjny wykazał dwie kreski. Dwa dni temu myślałam, że dostałam okres, jednak są to bardzo skromne krwawienia, jesli tak w ogóle można to nazwać, występujące raz dziennie dosłownie w paru kroplach, nie ma potrzeby nawet stosowania podpaski. Testy ciążowe pokazują wynik negatywny. Zastanawiam się czym może to być spowodowane. We wrześniu odstawiłam plastry Evra, po nich były dwie miesiączki. Często mam zapalenie pęcherza.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto wykonać badanie poziomu betaHCG we krwi w celu weryfikacji ciąży. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.