Skurcze macicy po rozpoczęciu współżycia

Witam bardzo serdecznie, całkiem niedawno, jakieś 3 miesiące temu rozpoczęłam współżycie. Od pewnego czasu czuję jakby ucisk, skurcze macicy (?). Nie jest to bardzo bolesne ale nie ukrywam, że odczuwam pewien dyskomfort z tym związany. Co to może być? Czy niezbędna jest wizyta u ginekologa? Zaznaczam, że z całą pewnością nie jestem w ciąży.

Witaminy w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto w takiej sytuacji udać się na kontrolną wizytę u ginekologa.