Słabe krwawienie i stres

Jestem wrażliwa, wczoraj i dzisiaj - stres. Wczoraj zaczęłam krwawić, ale mało, uczucie że bd miała okres. zawsze przez każdym mam objawy a ten pojawił sie nagle, z opóźnieniem (mam nieregularne nawet 50-60 dni). Nie mogę być w ciaży, ponieważ nie wiem czy Pani/Pan pamięta pytałam o sytuacje z boxerkami kolegi który otarł się o mnie i spermę na kocu na która ubrana usiadłam. Czy przez to na pewno nie można zajść ? Dzisiaj moja tem wzrosta do 36,8... A codziennie mierze i mam 36,0 albo 35,9..

Dzień dobry!

Z pewnością w podany przez Panią sposób nie jest możliwe zajście w ciążę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie wykonania testu ciążowego dostępnego w każdej aptece czy drogerii. W kwestii nieregularnego miesiączkowania należy zgłosić się do lekarza ginekologa. Przewlekły stres, która Pani przeżywa, niepokój, uciążliwe obawy i natrętne myśli dot. ciąży, która jest nierealna warto skonsultować za to z psychologiem psychoterapeutą w kierunku np. zaburzeń lękowych.

Pozdrawiam!