Spadek beta-HCG i mięśniak a ciąża

Bylam w ciazy. Mam hashimoto i miesniaka. W 5 tygodniu stwierdzone betahcd<0.1 czyli brak ciazy ale widac pecherzyk. W 6 tygodniu beta hcg ok 30000. Po 5 dniach usg i lekarz stwierdzil brak tetna. nastepny dzien krwawienie i beta na poziomie 3250. W 7 tygodniu usg i macica pusta.Teraz jest niby 8 tydzien. Bylam u lekarza i stwierdzil cud ze jest zarodek i bije tetno a schowal sie za miesniakiem. Dlaczego beta spadla? czy jest szansa? Nic juz nie rozumiem. Czy jest szansa?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie powtórzyć badanie beta hcg. Ciężko jest coś więcej powiedzieć bez badania lekarskiego. Proponuje spokojnie poczekać do następnej wizyty.