Spadek formy po lekach z grupy SSRI

Zażywam od miesiąca lek z grupy SSRI Parogen (Paroksetyna) i po ćwiczeniach na siłowni zauważyłem że mięśnie są nienaturalnie miętkie,i ciągle czuję spadek kondycji i siły.Widoczne są spadki po prostu mięśnie nie pracują tak jak bez leków.Czuję się również senny i zmęczony.Do tego pocę się mocno przez cały dzień chodzę mokry na przemian z wilgotnością.Nawet po myciu się co nie jest dużym wysiłkiem zaczynam się na nowo pocić.Bez leków nie miałem takich problemów.Co mam robić?

Objawy rzeczywiście mogą być skutkiem niepożądanym działania leków - wskazana jest zamiana dotychczas stosowanego preparatu pod kierunkiem lekarza prowadzącego.