Śpiączka po przeszczepie nerki

Tata (l.57) 10 lipca 2013 roku miał przeszczep nerki. Po przeszczepie wrócił bardzo szybko do zdrowia, niestety cieszył się tylko 3 miesiące. Równo 100 dni po przeszczepie zapadł w śpiączkę, do dnia dzisiejszego bez diagnozy. Do kogo zwrócić się o pomoc jeżeli lekarze prowadzący nie mogą poradzić sobie z wykryciem przyczyny taty stanu. Obecnie bez immunosupresji - nerka pracuje prawidlowo wyniki prawidłowe.

Słyszałem o Panu Profesorze z Bydgoszczy, który zajmuje się takimi przypadkami. Proszę poszukać informacji

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg