Sposoby leczenia zaburzeń psychicznych

jak leczyć zaburzenia psychiczne? nie potrafie zrozumieć siebie cały czas jestem przygnębiona, mam obrzydzenie do samej siebie, nie umiem rozmawiać z ludźmi. Czesto czuje sie tak jak bym nie miała serca.

Witaj, "objawy" które wskazujesz wcale nie muszą oznaczać zaburzenia psychicznego, dlatego najlepiej udaj się w celu rozwiania Twoich wątpliwości do psychologa albo psychiatry. Świadomość że wiesz co się z Tobą dzieje i masz nad tym kontrolę doda Ci sił, a ewentualna psychoterapia pomoże Ci uporządkować swoje życie i poczuć się szczęśliwszą. Życzę powodzenia, pozdrawiam, Monika