Stany niedocukrzenia i hipoglikemii

Czy to ze slabne trzese sie, jest mi nie dobrze boli mnie glowa i sprawdzajac cukier mam za niski poziom a kiedy zazyje glukoze troche mi przechodzi to hipoglikemia. Kiedys juz stwierdzono u mnie nie docukrzenie ale przez pare lat bylo ok a teraz znow zle sie czuje. Czy hipoglikemia to cukrzyca?

Opisane objawy mogą sugerować obniżony poziom glukozy we krwi. Należy jednak pamietać, że odczuwanie objawów hipoglikemii jest zmienne osobniczo i może występować przy poziomach glukozy pozostających jeszcze w normie. Należy skontaktować się ze swoim lekarzem a przede wszystkim regularnie się odżywiać co 3-4 godziny unikając spożywania przekąsek zawierających cukru proste.