Starania o dziecko a badania krwi

Witam :_( wczoraj byłam na badaniu krwi ciązowym mój wynik SŁABO dodatni nie wiem co mam o tym myśleć miesiączkę miałam 26.09 staram się o dziecko wczoraj miałam delikatne plamienie tzn śluz był blado brązowy i dlatego też zrobiłam badanie pobolewa mnie brzuch a pani która robiła mi badanie mówi że albo za wcześnie zrobione i wystraszyła mnie ze bym może to ciąża poza maciczna proszę o odpowiedż bardzo się denerwuje potrzebuję porady :_( Cykle mam co 29 dni

Lek. Marta Gryszkiewicz

Badanie faktycznie mogło zostać wykonane zbyt wcześnie. Proszę cierpliwie poczekać jeszcze około tygodnia, a najlepiej do dnia spodziewanej miesiączki i wykonać ponownie test.
Proszę być dobrej myśli.