Starania o dziecko i wystąpienia okresu

Staranie o dziecko od miesiąca a taka sama grupa krwi u partnerów WITAM. Z narzeczonym staramy się od miesiąca o dziecko.kochaliśmy się w dni płodne i niepłodne,dzis dostałam okresu który mnie zmartwił że się nie udało.czy to normalne że mogło się nie udać?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, niepłodność można podejrzewać dopiero po min. roku współżycia bez możliwości zajścia w ciążę. Natomiast statystycznie u zdrowych par wobec aktywnego życia seksualnego szansa na poczęcie dziecka w konkretnym cyklu to ok. 33-50%, dlatego nie należy przejmować się pierwszym niepowodzeniem.