Stosowanie leków Arketis i Fisium na nerwicę lękową

Mam nerwice lekowa i psychiatra przypisal mi lek Arketis plus Fisium nie wiem dlaczego Frisium? i biore polowke arketisu i polowke frisium rano a na wieczor biore tylko polowke frisium. Prosze o informacje dlaczego po polowce mam brac? i czy Arketis i Frisium to mocne i bardzo dobre leki na nerwice lekowa? i po ilu dniach odczuje pozytywne dzialanie tych lekow?

Magdalena Mroczek

Dawkowanie i rodzaj leku zależą od oceny stanu zdrowia pacjenta. Arketis zacznie w pełni działać dopiero po 2-4 tygodniach, Frisium działa szybko (czas rozpoczęcia działania liczy się w minutach).