Stosowanie leków na infekcje oka 2,5-letniego dziecka

Witam. Moja 2,5 letnia córka złapała infekcje okolo 2miesiace temu, dostalismy paracetamol i ibuprofen od lekarza po kilku dniach przeszlo. ale pojawił sie nocny kaszel nie budzil jej ale po paru minutach jak sie przebudziła np na "siusiu" ja łapał i tak przez 20 min po czym przesypiała reszte nocy bez problemu, po 2-3tyg kaszel ustapił jednak od kilku dni znów to samo ale nie tak bardzo meczący jak wczesniej, kilka razy pokaszle po czym przesypia reszte nocy. w dzien wogole nie kaszle. (?)

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić co dolega córce i w jaki sposób leczyć kaszel w tym wypadku. Jedyne co mogę zrobić to doradzić kontakt z lekarzem.