Stosowanie leku Provera oraz bóle i krwawienia

Witam.Od 30. 11. 2014 r. biorę "Proverę 10 mg",którą mi zapisano z powodu złego wyniku histopatologicznego z wyłyżeczkowania.Do dnia dzisiejszego mam raz plamienia,raz krwawienia oraz bardzo mnie boli brzuch. Proszę mi powiedzieć czy to normalne i ewentualnie ile czasu może to trwać.Łyżeczkowanie miałam 13. 10. 2014r. i do momentu rozpoczęcia kuracji Proverą też krwawiłam

Czy na pewno miała Pani brać przez 3 tyg provere? Proszę się zgłosić do ginekologa