Stosowanie Sedanu a wynik badania EEG u 42-latki

JA ODNOSNIE SEDANU MIALA DAWNO PRZEPISANY GDYZ MIALM WYSOKI PULS NA USPOKOEJNIE ALE ODSTWILAM GO DAWNO TEMU TERAZ KEIDY ZLE SIE POCZULAM ZACZELAM GO ZAZYWAC OD DEPRESJI. W TYM CZASIE ZROBILAM EGG I MAM ZAPISANE LEKI OD PADACZKI MYSLAM ZE WYNIK EGG JEST NIEPRAWIDLOWY Z POWODU SEDANU.A CZUJE SIE ZLE MAM ZAWROTY GLOWY I LECZE SIE NA ZAPALENIE STAWU SKRONIWO ZUHWOWEGO.

Witam
Powinna Pani zgłosić się do neurologa. Poinformować lekarza, że brała Pani SEDAN w czasie badania EEG. Lekarz może stwierdzić czy ten lek mógł mieć wpływ na wyniki badań. Proszę również poinformować lekarza o obecnych dolegliwościach. Należy zrobić to jak najszybciej.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Zapraszam Panią do ponownego kontaktu i rozmowy z lekarzem prowadzącym Panią, celem rozwiania Pani obaw.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia i radości,
Irena Mielnik-Madej