Wynik MRI głowy bez kontrastu i bóle głowy

Miałem robione MRI głowy bez kontrastu Powód badania padaczka. Po badaniu bardzo boli mnie głowa ale tylko na po lewej stronie ból ciągły o jednym natężeniu Występuje także sztywność karku I pomimo zażycia Tegretolu 400 mg dwukrotnie miałem bardzo słabe ataki padaczki. Przed badaniem MRI takie objawy jak ból po lewej stronie, sztywność karku nie występowały Czy takie objawy to norma? Psycha i psychiatrycznie w normie brak neurastenii depresji wykluczono by napady miały podłoże psychogenne.

Dzień Dobry Panu,

Nie pozostaje Panu nic innego, jak udać się kontrolnie i osobiście do lekarza prowadzącego Pana.

Życzę Panu tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej